fbpx

В Україні можуть розпочати виробництво сонячних панелей за технологією швейцарської компанії

Україні можуть розпочати виробництво сонячних панелей за технологією швейцарської компанії «Designergy», яка передбачає інтеграцію панелей у дахове покриття та, окрім виробництва електроенергії, забезпечує термоізоляцію будинку.

Про це пише Держенергоефективності за результатами зустрічі голови відомства Сергія Савчука із засновником та генеральним директором швейцарської компанії-стартапу «Designergy» Даніелем Лепорі.

«Завдяки цій технології вирішуються такі проблеми, як скорочення втрат тепла у будинку та зменшення залежності від традиційних енергоресурсів. Наразі ми розширюємо горизонти та шукаємо нові ринки. У полі зору – Україна, яка має величезний потенціал для електрогенерації з енергії сонця та сприятливі кліматичні умови», – прокоментував Лепорі.

Як пояснив представник швейцарської компанії, технологія передбачає інтеграцію сонячних панелей в дахове покриття будинку. Так звана TCR system забезпечує такі переваги: забезпечення високої термоізоляції будинку завдяки ізоляційним матеріалам усередині системи, водонепроникність даху і найголовніше – можливість виробляти електроенергію з енергії сонця.

Читайте також: Українці активно переходять на сонячні батареї

За результатами зустрічі сторони домовилися опрацювати фінансову модель виробництва в Україні сонячних панелей за технологією швейцарської компанії «Designergy» та надалі розвивати співпрацю у цьому напрямі.

Джерело.

You cannot copy content of this page