fbpx
Події
В Раді готують законопроект, який заборонить українським артистам виступати в Росії

Народні обранці зареєстрували у Верховній Раді законопроект, який має заборонити українським артистам гастролювати на території Росії, анексованого Криму та тимчасово окупованих районів Донецької та Луганської областей, повідомляє 24 канал.

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо обмеження проведення гастрольних заходів на території держави-агресора та на території України, в тому числі й на тимчасово окупованій території України) №6660 з’явився на сайті Верховної Ради.

Авторами цього проекту закону є нардепи-свободівці Андрій Іллєнко, Юрій Левченко, Михайло Головко та Олег Осуховський.

Законопроектом вони хочуть позбавити права, як виступати українським артистам у Росії, так і російським музикантам гастролювати Україною.

Винятком нардепи пропонують встановити окремі випадки, коли артист до початку гастрольного заходу надасть організаторам письмову заяву про засудження окупації території України Росією або коли російський артист переїхав жити в Україну чи неодноразово публічно засуджував окупацію території Україні Росією, про що б свідчили відповідні публікації у ЗМІ.

Читайте також: Співак Мітя Фомін приїхав до Львова, але Крим вважає російським (відео)

Своїм законопроектом автори також хочуть заборонити в’їзд на територію окупованого Криму та тимчасово окупованих територій Донбасу іноземним артистам.