fbpx
Події
Співак Мітя Фомін приїхав до Львова, але Крим вважає російським (відео)

Російський співак Мітя Фомін на фестивалі Alfa Jazz Fest у Львові назвав Крим російською територією та заявив, що їздив на півострів після анексії Криму Росією, пише видання “Гордон”.

Відеозапис його спілкування з журналісткою Катериною Осадчою опублікували на каналі програми “Світське життя” в YouTube.

“По факту це російська територія тепер. Послухайте, я завжди говорив про те, що музика не має кордонів, я їздив у Крим і в минулому”, – зазначив він.

Фомін додав, що “ніхто з нас не має стосунку до того, що відбувається на кордонах, на фронтах”.

Читайте також: 7 співакам за два дні заборонили в’їзд на теритирію України

За незаконне перетинання кордону України СБУ останнім часом заборонила в’їзд низці відомих медійних персон Росії. Під заборону потрапили дизайнер і блогер Артемій Лебедєв, співачка Юлія Самойлова, яка мала намір взяти участь у конкурсі “Євробачення 2017”, актриса Олена Яковлєва.

1 липня прикордонники відмовили у в’їзді в Україну співачці Тетяні Ліпницькій, відомій як Б’янка, через її виступи в Криму, а також музикантові Андрію Лисікову, відомому під псевдонімом Дельфін.

Також в Україну не змогли потрапити співак Найк Борзов і музиканти, які були з ним. Вони мали виступити на фестивалі Atlas Weekend сьогодні ввечері.