fbpx
Технології
В “Приват24” додадуть перевірку вхідних дзвінків на шахрайство (фото)

У наступному оновленні мобільного додатку “Приват24” розробники додадуть функцію перевірки вхідних дзвінків на шахрайство.

Про це пише Ain.ua.

Ця функція буде доступна тільки в Android-версії програми: як пояснюють розробники, в iOS немає доступу до API телефонної книги і дзвінків. Очікується, що оновлення вийде до кінця цього місяця.

Щоб активувати цю опцію, користувачеві потрібно буде в налаштуваннях програми вибрати “Перевіряти вхідні дзвінки в базі шахраїв”.

Тоді всі дзвінки, що надходять на телефон, будуть перевірятися по базі шахрайських номерів. І якщо номер співпаде, на екран виведуть таке повідомлення:

Читайте також: В Україні почалася ліквідація ще одного банку

Як розповів перший заступник голови “ПриватБанку” Олег Горохівський, ця база зібрана зі звернень клієнтів, які стали жертвами шахраїв або яких намагалися обдурити, вона постійно поповнюється. Всі такі номери банк регулярно передає правоохоронцям.

“ПриватБанк” працює на ринку України з 1992 року і є найбільшим банком за обсягом активів. Ключовими акціонерами банку є Геннадій Боголюбов і Ігор Коломойський, які володіють прямо і опосередковано по 45% капіталу банку.

Читайте також: Українцям розповіли, скільки буде коштувати долар восени

abafa34-11111111

Джерело.