fbpx
Дозвілля
Усе зроблю за тебе: Набирає популярності цікавий спосіб підробітку

Вигуляти собаку, забрати дитину зі школи, прибрати домівку і навіть… поплакати за компанію! Чого тільки не пропонують за грошову винагороду! На виконанні різних завдань можна заробити близько півтисячі гривень за день. Головне — вдало написати оголошення, пише газета Експрес.

“Привіт, сусіди! Днями я втратила роботу. Пошук нового місця праці займе у мене трохи часу. Гроші потрібні, як ніколи. Тому я пропоную виконувати ваші доручення, — пише на своїй інтернет-сторінці Христина Боднар. — Вигуляю собаку за 30 гривень, зводити тваринку до ветеринара можу за 100. Куплю продукти за 50 гривень, адже знаю у цьому районі асортимент усіх магазинів. Якщо вам хочеться випити, але у цей день ви за кермом, я завезу вас додому на вашій автівці всього за 150 гривень. Крім того, маю багато цікавих ідей для сніданку. Можу приготувати страви всього за 70 гривень. Пишіть!”.

Таке оголошення винахідливої киянки швидко облетіло мережу. Користувачі почали писати їй завдання. За три дні Христина заробила 600 гривень.

“Після того, як я залишилась без роботи, мені треба було якось платити за комунальні послуги, харчі, косметику… Я вирішила, що робитиму прості речі для сусідів за невелику плату, — розповідає дівчина. — Перше, що я зробила для сусіда, — домовилась із нотаріусом про підготовку документу з внесенням усіх даних, щоби замовник тільки підійшов та розписався. За це я заробила 100 гривень. Після цього завдання приходили практично щогодини: завезти сусідську кішку в грумінг-салон, забрати дітей зі школи, завезти документи в іншу частину міста… Одна жінка просила перевезти собаку в Анталію, аж у Туреччину, уявляєте? Та, на жаль, з цим я допомогти не змогла”.

За словами Христини, за виконану роботу люди платили навіть на 20 — 30 гривень більше.

“Уже за тиждень мене почали запрошувати на співбесіди у різні компанії, — веде далі винахідлива киянка. — Цікаво, що пропозицій про роботу раптом стало значно більше, ніж самих завдань. Тепер я маю визначитися, де працюватиму. Ніколи б не могла уявити, що ця ситуація так мені допоможе”.

А тим часом інші користувачі інтернету створюють спільноти з назвами на кшталт “Доручи мені”, де пропонують виконати чужу роботу за невелику плату.

“Моя 16-річна дочка дуже хоче заробляти самостійно. Тому у вільний від навчання час може доглядати за дітьми, вигулювати та дресирувати собак, зробити музичне привітання. Ціни узгоджуємо”, — пише пані Ольга в одній зі спільнот.

Такий спосіб підробітку доволі популярний для жінок у декреті. У спільнотах кожне третє повідомлення — від молодих мам.

“Поки донечка в дитсадку, я виконую різні завдання, — каже 25-річна Олександра. — Прибираю в квартирі за 150 гривень, розклеюю оголошення за 80, готую обід за сотню. Таким чином за тиждень заробляю близько двох тисяч гривень”.

До речі, винахідливі підприємці створили навіть спеціальні сайти, де можна зареєструватись помічником. Для цього треба вказати коротку інформацію про себе, написати про свої вміння та навички. Скажімо, будучи економістом за освітою, я можу скласти електронну таблицю, порахувати прибуток чи написати курсову. А якщо в мене ще й є організаторські здібності — то за тисячу гривень беруся за проведення свята. Щоправда, 10% від заробітку у мене забирають власники сайту — за посередництво.

Ціну за роботу встановлює замовник, проте її можна обговорити.

Серед переліку послуг мене особливо здивувала пропозиція… поплакати за гроші. Погодьтесь, не проста робота витиснути з себе сльозу, коли попросять! Але якщо дуже треба грошей…

Христина БІЛЯКОВСЬКА

Читайте також: Вам повістка: На військовий облік ставлять чоловіків, яким під 60 років

Джерело.