fbpx
Технології
Українцям на замітку: топ-6 соцмереж, які можуть замінити “ВКонтакте”

В Україні існує не менше 6 соціальних мереж, які можуть замінити “Вконтакте”. Добірку створило видання AIN.

Зазначається, що чимало соціальних мереж активізувалися після указу президента України Петра Порошенка про заборону “Вконтакте” та “Одноклассники”.

Серед уже доступних українцям майданчиків для спілкування є такі: “Українці”, Yachudo, FamalyUa, “СІЧ.УКР”, “НаМайдані”, CIMBOR.

Відомо, що соцмережа “Українці” існує з 2009 року. При реєстрації сайт, окрім основної інформації, пропонує користувачеві відповісти на питання, чому він вважає себе українцем. Усього там доступні шість розділів: “Новини”, “Групи”, “Альбоми”, “Опитування”, “Українці” та “Ігри”.

Відколи працює сервіс Yachudo, невідомо. На головному екрані користувача виводяться новини, статуси користувача, його оцінки інших записів і відповіді і згадки. Також у соцмережі доступні традиційні розділи: “Фото”, “Діалоги” та “Контакти”

FamalyUa – у центрі екрана соцмережі виводиться головна інформація. Зліва розмістилася панель навігації (як у “ВКонтакте”), а праворуч – актуальні теми (як у Twitter). Розділи звичайні: “Новини”, “Друзі”, “Повідомлення”, “Групи” та інші. Є завантажена музика – правда, прослухати її не можна.

На головному екрані соцмережі “СІЧ.УКР” відображається активність людей. Таким чином можна відстежувати новини всіх зареєстрованих користувачів, або тільки своїх друзів. На “СІЧ.УКР” можна створити запис двома способами – в розділі “Блоги”, де немає обмежень, і у вкладці “Мікроблоги” з лімітом у 140 символів. З інших функцій – перегляд фотографій користувачів, новин груп та участь в обговореннях.

Соціальна мережа “НаМайдані” була створена в 2014 році. Сервіс має всі традиційні розділи: стрічку новин, повідомлення, групи, фото і відео. Частково сайт перекладено п’ятьма мовами: англійською, російською, німецькою, іспанською та турецькою.

Читайте також: Made in UA! П’ять українських соцмереж, які варті вашої уваги

Окрім цього, кожному користувачеві нараховуються бали за активність. Але невідомо, навіщо вони потрібні.

CIMBOR же – сайт знайомств і розваг, який орієнтований, у першу чергу, на українців. Доступним він є і для жителів Словаччини, Угорщини, Польщі та Румунії. Головний розділ сервісу – стрічка новин, яка відображає оновлення всіх користувачів. Також у соцмережі є вкладки “Фото”, “Відео”, “Блоги”. У CIMBOR можна продавати і купувати товари, а також формувати списки завдань.

Джерело.