fbpx
Дозвілля
Українці стали активно скуповувати кішок: ТОП-5 найпопулярніших порід

Попит на вусатих домашніх вихованців минулого року зріс на 50%. 1 березня, крім приходу весни, відзначається також і Міжнародний день котів. За даними OLX, за 2016 рік попит на цих вихованців зріс на 50%. Сьогодні безпородні і коти змішаних порід користуються найбільшою популярністю: понад 30% покупців котів придбавали 2016 року саме цих пухнастиків. А рейтинг породистих котів очолив скоттіш-фолд.

Читайте також: 8 березня 2017 в Україні: вихідний не скасували

1. Скоттіш-фолд. Скоттіш-фолд, вона ж шотландська висловуха, – одна з найпопулярніших порід кішок в інтернеті. У 20% випадків покупці 2016 року обирали саме їх. Ця порода не була виведена штучно, а вийшла цілком природним шляхом.

2. Скоттіш-страйт. На другому місці – скоттіш-страйт: (15% покупців). Скоттіш-страйт – родичі шотландської висловухої кішки, але відрізняються тим, що в міру дорослішання у них зовсім не змінюється форма вух – вони залишаються прямими. Скоттіш-страйт – справжні шотландці: врівноважені, спокійні, прив’язані до будинку і господаря.

3. Британська короткошерста. Третьою за популярністю серед українців виявилася британська короткошерста. 14% покупців 2016 року вибрали цих кішок. За легендою, ця порода є нащадком самого Чеширського кота.

4. Перські кішки.  2% покупців віддали перевагу пухнастим перським котам – одній з найстаріших порід, яка абсолютно не пристосована до проживання поза домом. Ці кішки дуже прив’язані до свого господаря і повністю йому довіряють.

5. Канадські сфінкси.   Канадський сфінкс був виведений завдяки природній мутації. Ці кішки легко піддаються дресируванню і легко копіюють поведінку господарів. Минулого року трохи менше 2% покупок стосувалися саме цієї породи.

Пам’ятайте, що підходити до вибору майбутнього улюбленця слід відповідально. Не варто брати тварин у перекупників. Завжди просіть всю необхідну документацію про щеплення і стан здоров’я вихованця.

Джерело.