fbpx
Спорт
Українських Нескорених – військових ветеранів зустрічали оплесками в Гаазі

Відео, де українську команду ветеранів зустрічали оплесками делегації з 20 країн, поширила на сторінці у ФБ керівниця ветеранського відділу Фонду “Повернись живим” Вікторія Дворецька.

“Так зустрічали нашу збірну на “Invictus Games: Team Ukraine” вчора. Різні нації, ветерани”, – підписала відео Вікторія.

Найближчі 10 днів Нескорені братимуть участь у міжнародних мультиспортивних змаганнях для поранених військовослужбовців та ветеранів. Більшість учасників української збірної та команди забезпечення – діючі військовослужбовців, стоять на захисті нашої держави в силах тероборони, ЗСУ, Нацгвардії та інших структур сектору безпеки і оборони.

“Це дуже важливе відрядження для кожного її учасника. В нашій тісній Інвіктус-спільноті є втрати, які болять, бо війна забирає найкращих. Серед них Дмитро Сидорук – ветеран і тренер нашої команди зі стрільби із лука, якого не стало 8 днів тому. З нами немає Юлії Паєвської – нашої посестри і учасниці збірної, яка досі перебуває в полоні. Важливо про них говорити – щоб не забули і щоб розуміли про героїчний вклад українського народу в мир в Європі”, – розповіли в пресслужбі української команди.

Фото: Invictus Games: Team Ukraine.

04/15/2022