fbpx

Українська біатлоністка очолила світовий рейтинг

Біатлоністка збірної України Ірина Варвинець стала кращою в світі по точності стрільби в сезоні, що завершився 2016/2017. Наша співвітчизниця показала чудову точність, очоливши рейтинг головних снайперів планети.

З урахуванням восьми етапів Кубка світу, а також виступи на чемпіонаті світу в австрійському Хохфільцені Іра провела в цьому сезоні 21 гонку. У них вона продемонструвала божевільну точність – 91,8% попадань в мішень при стрільбі.

24-річна уродженка Чернігова обійшла в рейтингу кращих снайперів світу найсильніших біатлоністок планети – володарку Великого Кришталевого глобуса німкеню Лауру Дальмаєр (88,6%) і чемпіонку минулого сезону чешку Габріелу Клара Закопалова (88%).

Крім того, варто відзначити, що Варвинець випередила навіть кращого біатлоніста світу Мартена Фуркада. У неперевершеного француза середній показник точності стрільби склав 90,7%. Головним снайпером чоловічої збірної України став Артем Прима (86%).

Читайте також: “ДЕ ЗАВГОДНО, ТІЛЬКИ НЕ В РОСІЇ”: НАЙКРАЩА БІАТЛОНІСТКА СВІТУ КРАСИВО ПОСТАВИЛА НА МІСЦЕ ЖУРНАЛІСТІВ ІЗ РФ (ВІДЕО)

https://www.youtube.com/watch?v=CJ2YuOhsUo0

Джерело.

You cannot copy content of this page