fbpx

Україна – найкращі на Дефлімпіаді 2021!

У Бразилії в місті Кашіас-ду-Сул завершилися міжнародні змагання спортсменів з порушенням мовленнєво-слухового аппарату – Дефлімпіада 2021. Наша національна збірна здобула 138 медалей: 62 золоті, 38 срібних і 38 бронзових.

Участь у змаганнях брали атлети з 80 країн світу. Спортсменів росії та білорусі не допустили до участі.

Перше золото для України здобула Єлизавета Топчанюк у спринті на дистанції 1000 метрів в індивідуальній велогонці.

А у спортивному орієнтуванні взяли всі нагороди – 19. “Наші спортсмени перемогли у всіх видах програми — на спринтерській дистанції, в естафеті мікс, естафеті суперспринт, на середній та довгій дистанціях, — каже Василь Ткаченко, тренер зі спортивного орієнтування. — Тут ми здобули 19 нагород”.

Додамо, що Україна перемогла в загальному заліку Дефлімпіади-2021. На другій позиції збірна США, на третій — команда Ірану.

Та найбільшу перемогу здобули українські спортсмени в інформаційній війні. Вже в перший день змагань вони вийшли на арену із з синьо-жовтим прапором з написом “Stop War!”. Трибуни вітали їх стоячи, гучними аплодисментами. Також Україну підтримала перша леді Бразилії. У передостанні дні змагань баскетбольна команда виступила із закликом врятувати оборонців “Aзовсталі” і спинити війну.

“Нас дуже підтримують, засуджують росіян і їхню агресію. Багато спортсменів із різних команд підходили, обіймали, співчували”, — передає атмосферу змагань 41-річний Віталій Харламов, тренер із дзюдо дефлімпійської збірної, пише Експрес.

Фото: Лівий берег.

05/18/2022

You cannot copy content of this page