fbpx
Дозвілля
Учасник першого сезону “Холостяк” назвав сина незвичним іменем та виклав сімейний знімок(фото)

Обраниця колишнього “холостяка” Вікторія Кобленко разом з чоловіком проживала в Голландії, де її вагітність контролювали досвідчені фахівці. Також майбутню маму активно підтримував чоловік, який не відходив від коханої буквально ні на крок. Разом подружжя чекали народження довгоочікуваного малюка, насолоджуючись відпочинком в Голландії. Стало відомо, що Вікторія народила здорового хлопчика і однією з кращих голландських клінік.

Читайте також:ХОЛОСТЯКА ІРАКЛІ МАКАЦАРІЮ ЗМУШУЮТЬ ЖЕНИТИСЯ

Радісною подією поділилася сама молода мама на своїй сторінці в Instagram. Вона розмістила жартівливу підпис, яка нібито була написала від імені новонародженого. “У мами в животі було спокійно і безпечно, але вже дуже я хотів обійняти своїх батьків”, – написала Вікторія. Також вона зізналася, що малюка назвали екстравагантним слов’янським ім’ям Кий.

Шанувальники припустили, що дитина названий на честь міфічного київського князя Кия. Деякі фоловерів не схвалили настільки дивне ім’я для дитини, проте знайшлися віддані шанувальники, заступився за Вікторію. “Не лізьте в чуже життя, вони самі вирішують, яке ім’я дати синові”, – писали користувачі. Також вони вітали молоду сім’ю з новонародженим і бажали йому всіляких благ і щастя, залишаючи привітання різними мовами.

holostyak

Джерело.

Реклама