fbpx
Дозвілля
У вас некрасивий чоловік? Вам пощастило!

Група вчених з Університету штату Флорида встановили, що шлюб жінок з некрасивими чоловіками буде міцнішим. Як один з ключових чинників вони називають високу ceкcyaльнy активність таких чоловіків. Повний текст статті на цю тему був опублікований в журналі Body Image, пише “korrespondent“.

Повідомляється, що до дослідження фахівці залучили 113 пар у віці 20 років, які проживають в американському Далласі в штаті Техас. Кожного з учасників сфотографували, після чого оцінювалися привабливість його обличчя і тiлa.

Також вчені досліджували питання того, як часто респонденти сиділи на дієті, прагнучи схуднути. Дієта часто супроводжується ризиками дeпрeсії, розладами харчування, невдоволення собою і особистим життям.

В результаті виявилося, що жінки, які перебувають у стосунках з красивими чоловіками, менш щасливі. Вони більше сидять на дієті, а їхні шлюби розпадаються частіше.

Що стосується некрасивих чоловіків, то з ними жінки виявилися більш щасливими, а подібні пари – міцнішими. Одним з ключових моментів тут є висока ceкcyaльнa активність чоловіків, їхня допомога в домашніх справах і турбота.