Без рубрики
У Маріуполі розповіли про п’янки і стрільбу на базі підозрюваних у зникненні Познякова

Тоф був помічений в підрозділах під Дніпропетровськом і в Пісках.

Жителі Маріуполя показали “Вістям”, як виглядає Тоф. Бійця “Правого сектора” з таким позивним підозрюють в причетності до викрадення 25-річного Тараса Познякова зі Львова.

Відомо, що хлопцеві з позивним “Тоф” 24 роки. Він створював враження дуже вихованого і розумного хлопця, згадують його знайомі. Правда, у хлопця, якого впізнали як «Тофа», зовсім інше ім’я. Раніше губернатор Закарпатської області заявив. Що причетний до викрадення Тараса Познякова Дмитро Голуб з Чернівецької області.

“По акценту він сильно відрізнявся від інших, всі слова вимовляв правильно. Ми ще подумали, що він наш, з Донецька. Майже рік тут жив з іншими бійцями” Правого сектора “. Причому він числився в контррозвідці. Навіть страшно уявити, що в інших підрозділах, якщо в цьому, елітному, кожен день п’янки були, наркотики і стрілянина. Він звідси і втік за порадою побратимів. Тому що ним уже правоохоронці зацікавилися “, – розповів” Вістям “місцевий житель Микола.

Тоф протягом року жив під Маріуполем. Часто бував на базі ПС під Дніпропетровськом і Пісках Донецької області. А в гості до нього частенько приїздив Лука. Його місцеві запам’ятали по дуже високому зросту.

Другий підозрюваний у зникненні Познякова промишляв угоном автомобілів

“Він симпатичний хлопець, але відзначився тим, що стрілянину влаштував. Хоча я такого саме від нього не чекала, – згадує інша мешканка, Тамара. – Я не хочу сказати, що бійці ПС все чимось поганим займаються. Вони на війні може бути і герої. Просто тут серед них не було старшого. Який міг би їх енергію спрямувати в правильне русло. Всім в цій компанії до 30 років. Ось і вирішили, що їм все можна!

В цей же час батько Тараса Познякова звернувся до людей з проханням допомогти відшукати сина, про це на своїй сторінці у Фейсбук написала Емма Шиманович.

тоф1

Читайте також: Лука, Тоф і навідниця Іра. Головна версія слідства у справі водія BlaBlaCar.

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook