fbpx
Події
У Франції завершилося голосування на виборах президента

У Франції закрилися всі виборчі дільниці для голосування на виборах президента. Більшість ділянок закрилися в 19:00, у низці міст голосування тривало до 20:00, передає expres

Нагадаємо, о 8 годині за місцевим часом (9:00 за Києвом) у країні відкрилися понад 66,5 тисячі дільниць для голосування у першому турі виборів.

Більшість дільниць закриються о 19:00 за місцевим часом (20:00 за Києвом), однак у ряді міст вони будуть відкриті до 20:00. Всього на території країни зареєстровано 45,67 млн виборців і 1,3 мільйона французів, що живуть за кордоном.

Голосування в заморських департаментах Франції відбулося в п’ятницю. У боротьбі за пост президента країни беруть участь 11 кандидатів. За даними останніх опитувань, фаворитами президентських перегонів залишаються п’ять кандидатів – лідер руху “Вперед” і колишній міністр фінансів Еммануель Макрон, лідер ультраправої партії євроскептиків “Національний фронт” Марін Ле Пен, кандидат від партії “Республіканці” екс-прем’єр-міністр Франсуа Фійон, лідер “Лівої партії” Жан-Люк Меланшон, кандидат від Соціалістичної партії і колишній міністр освіти Бенуа Амон.

Двоє кандидатів, які сьогодні наберуть максимальну кількість голосів, вступлять у фінальну битву за президентську посаду 7 травня у другому турі виборів.
Читайте також:ЯК ЗНАЙТИ РОБОТУ ТИМ, КОМУ “ЗА”