fbpx
Спорт
У Черкасах підростають майбутні брати Клички

Відколи 17-річний Дмитро та 15-річний Юрій Майдакові прославили Україну на Чемпіонаті Європи серед школярів, боксерам прогнозують блискуче спортивне майбутнє, пише канал 24.

За словами спортсменів, вперше на ринг вони вийшли завдяки батьку, який привів їх у місцеву спортивну секцію. Окрім них, тренування відвідує 11-річний Віктор Майдаков.

Брати мають однакові татуювання у вигляді боксерських рукавичок. Це є особливим нагадуванням про спортивний тріумф і мотивацією для наступних перемог.

Попри значні досягнення між Дмитром і Юрієм Майдаковими суперництва немає, адже вони боксують у різних вікових та вагових категоріях. Наразі Дмитро – лідер молодіжної збірної України у ваговій категорії 69 кілограмів, а Юрій – юніорської команди країни у ваговій категорії 70 кілограмів.

Читайте також:  “Символ зради свого народу”: дружина Тимощука змішала з брудом футболіста

“Переходимо з одного віку в іншу вікову категорію, там освоюємось і рухаємось далі. Дуже важко підійматися і можна швидко впасти, але працею ми добиваємося своєї мети”,– розповів тренер з боксу Олександр Піскун.

Дмитро та Юрій Майдакові марять боксом і олімпійським рингом. Боксери планують взяти участь в Олімпійських іграх 2020 року.