fbpx
Технології
У Британії створили пристрій для передачі поцілунків через смартфон

Аспірантка Лондонського міського університету Емма Янн Чжан представила свою нову розробку під назвою Kissenger. Це периферійний пристрій для смартфона, що дозволяє передавати поцілунки на відстані за допомогою відеочату. Про це повідомляє Gizmodo.

Зовні Kissenger походить на незвичайний громіздкий чохол для смартфона. У його нижній частині розміщені овальні силіконові “губи”. Принцип роботи пристрою наступний: спеціальні рухомі датчики запам’ятовують і передають на інший пристрій руху губ користувача. Одержувач, встановивши фірмовий додаток і надівши чохол на свій смартфон, отримає точно такий поцілунок, який відправив йому адресат.

Читайте також: Facebook активував функцію Safety Check через фейкову новину

Автор пристрою вважає, що такі механічні поцілунки допоможуть людям адаптуватися до близькості з роботами. Крім передачі поцілунків Kissenger також збирає інформацію про власників: пульс, кров’яний тиск, реакцію на поцілунки і задоволеність їх точністю.

Емма Янн Чжан і далі планує працювати над вдосконаленням Kissenger. Зокрема, в її завдання входить зробити так, щоб “штучні” поцілунки було неможливо відрізнити від справжніх.

Джерело.

facebook