fbpx

Цькування Романа Зозулі продовжуються: український футболіст потрапив у принизливий скaндaл

Керівництво “Бетиса” забрало ігровий номер, шафку у роздягальні і дало вказівку не готувати тренувальну форму для українського форварда Романа Зозулі. Зозуля рідко грав за Бетіс в минулому сезоні, однак цього літа взяв участь в ряді спарингів.

Втім, як розповів агент Зозулі Володимир Кузьменко, зараз ситуація різко погіршилася, так як гравця в прямому сенсі виганяють з роздягальні.

“Роман приїхав в розташування Бетіса на тренування, зайшов в роздягальню і виявив, що його шафку віддали іншому гравцеві за рішенням керівництва. Самого ж Романа перед цим навіть не поставили до відома”, – написав агент на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

“До того ж, форма Зозулі не була підготовлена ​​до тренування, а його номер був відданий іншому футболісту при тому, що у Романа ще два роки за контрактом з Бетисом. Для професіонала це найболючіше”.

“Я вважаю, що це дискримiнацiя відмінної людини. Ми пару раз говорили, що готові сісти за стіл переговорів, адже інакше ми ні до чого не прийдемо. Але цього не сталося, а натомість ми бачимо жaхливе ставлення до гравця”.

Читайте також: СМС-ка від нaйкрaщої подруги якa ледь не зруйнувaлa дівчині життя

27-річний Роман Зозуля перебрався в Бетіс минулого літа як вільний агент, проте програв конкуренцію і зіграв лише 6 матчів в минулому сезоні.

При цьому всю другу половину сезону Зозуля взагалі не грав – через скандал, влаштований фанатами Райо Вальєкано, куди Роман перейшов в січні на правах оренди.

You cannot copy content of this page