fbpx

Цікаві та незвичайні історії наших підписників

Цікаві та незвичайні історії наших підписників

1

Моя сестра молодша за мене на 14 років. Коли вона народилася, пішли чутки, що то моя дочка. Навіть деякі друзі батька у це вірили! Я ходила до школи, була худою, навіть надто худою. Чудова поведінка і я добре вчилась, додому йшла о 20:00. Пройшло багато років, але досі є ті, хто вірить у це.

2

У віці п’яти років часто проводила час із бабусею. Вона віруюча, брала мене на збори, де вона та люди з її церкви молилися. Мене також просили це робити. Була частина, де люди молилися просили всіх благ і чого вони хотіли.

Я сказала: “Хочу багато морозива”. Повертаючись додому, підійшли до під’їзду, і звідти виходить чоловік, простягає мені цебро морозива, каже, морозилка зламалася. Мій шок не було передати.

3

Нещодавно вийшла заміж. Чоловік молодший на чотири роки. Багато хто засуджує, кажуть, дуже молодий 20 років лише. У нього нездужають ноги, він погано ходить, кожен крок дуже складний для нього.

Нещодавно він їздив у справах, я зателефонувала, спитала, чи є в нього на карті гроші, бо на роботу мають привезти їжу з фаст-фуду і просять перерахувати за неї на карту, а в мене тільки готівка.

Він перерахував. Увечері дізналася, що він віддав мені останні гроші, не залишивши на автобус чи таксі.

Додому він йшов пішки 4 км із хворими ногами.

You cannot copy content of this page