fbpx
Дозвілля
Ці пологи увійшли в історію України. Такого в країні ще не було!

Народження дитини – це завжди хвилююча подія для мами. Що й казати, коли дітей виявляється двоє або ще більше! 24 червня 2016 року відбулася унікальна для України подія. Вперше за всю історію незалежності України на світ з’явилося п’ятеро близнят, які були зачаті природним шляхом.

Матір’ю-героїнею стала 37-річна мешканка Одеси, Оксана Кобелецьке. Цікаво, що в роду у неї ніколи не було навіть двійні!

«У наших сім’ях – і з мого боку, і у чоловіка – ніколи не було близнюків або трійня. Ніколи б не подумала, що зі мною може це статися! »- Розповіла Ольга.

У неї з чоловіком вже була 3-річна дочка, і вони вирішили завести ще одну дитину. Яким же було їх здивування, коли під час УЗД на 8-му тижні вагітності їм повідомили цю дивну новину!

«Жінка-лікар, яка проводила обстеження, невимовно зраділа. Адже таке трапляється вкрай рідко в роботі з УЗД. Потім уточнила, що п’ять плодів проглядаються чітко, але може бути і шостий », – згадує Оксана.

Під час пологів над мамою чаклувала ціла бригада лікарів, серед яких було відразу два професори медицини! За словами Оксани, медики тряслися над нею, як над кришталевою вазою. В результаті на світ з’явилося п’ятеро чарівних діточок: 3 хлопчика і 2 дівчинки. Їм дали імена: Денис, Владислав, Давид, Дарина і Олександра.

Щиро вітаємо щасливих батьків та бажаємо їм удачі, здоров’я та радості в п’ятикратному розмірі! Якщо ця замітка підняла тобі настрій, поділися цією радісною новиною з друзями.

Читайте також: Ці брати одного разу сильно захопилися пластичною хірургією. Тільки подивіться, як вони виглядають сьогодні (фото)

 

Джерело.

Related Post

facebook