fbpx
Спорт
“Це підстроєна провокація”: кращу тенісистку України підставили в Москві

Російські ЗМІ спровокували знамениту українську тенісистку Еліну Світоліну запитаннями про ситуацію на Донбасі. Про це заявив спонсор першої ракетки України Юрій Сапронов.

“Еліна грає в теніс. В Україні буває рідко. Навіть дуже рідко. Знати достовірно про те, що відбувається, вона не може. WTA, яка проводить “Кубок Кремля”, однозначно виключила всі питання про політику з офіційної прес-конференції. У мене є офіційний текст прес-конференції. Прес-офіцер турніру припиняла будь-які спроби прив’язати політику до турніру. В офіційному релізі прес-конференції Світоліної немає жодного політичного моменту”, – сказав Сапронов в інтерв’ю “КП“.

Представник української тенісистки зазначив, що не впевнений в достовірності слів Еліни про війну на Донбасі. Він не виключає, що це могла бути спланована акція російських ЗМІ.

“Після були якісь інтерв’ю тет-а-тет, де гравець залишається наодинці з журналістами. І спровокувати молодого гравця досить нескладно. Зараз у Еліни етап перепідписання менеджерського контракту, кілька маркетингових агентств зі світовим ім’ям борються за Світоліну. І я цілком допускаю, що це була навмисно підстроєна провокація. Звідки цифра в 97%? Зі стелі, природно. Її спровокували. І я не впевнений до кінця, що це пряма мова Еліни”, – заявив Сапронов.

Читайте також: Найкраща тенісистка України похвалилася спокусливим фото в купальнику

Нагадаємо, перша ракетка України Еліна Світоліна в інтерв’ю російському інформаційному агентству “Р-Спорт” заявила , що більшість громадян країни не володіють правдивою інформацією про те, що відбувається у зоні АТО.

Джерело.

facebook