fbpx
Спорт
“Це неможливо пережити. Нічого не допомагає”. 7 цитат із болючого інтерв’ю матері Андрія Гусіна

Скоро виповниться два роки після загибелі Андрія Гусіна. Його мати – Валентина – досі не може змиритися із втратою сина.

Про це Валентина Гусіна відверто розповіла в інтерв’ю виданню “Моя сповідь”.

– Пережити – не те слово, це неможливо пережити, і не знаю, чи переживеться колись. Нічого не допомагає.

– Онуки, які залишилися після сина, допомагають жити далі. У кожного з них лишилася його часточка. Навіть коли я розмовляю телефоном зі старшим онуком, чую сина. Голоси в них дуже схожі. Ще тоді, коли він був живий, не знала, який Андрій говорить зі мною – старший чи молодший.

– Ми з чоловіком ще жили у Львові, а він уже переїхав до Києва. Дзвонить якось: “Мамо, ну як там справи? Що робиш? Ти вдома?” Поговорили, а через 20 хвилин – дзвінок у двері. Я відчиняю, а він на порозі з квітами стоїть.

Читайте також: “Зламав мені 6 ребер”: дружина футболіста збірної України розкрила шокуючу правду про агресію чоловіка

– Каже, йдемо, мамо, там машину треба забрати із салону. Думала, хоче дружині купити. Заходимо, сідаю в те авто. А він мені: “Мам, треба перегнати її!” Давай, кажу, куди її відігнати? Він дає мені ключі: “Куди хочеш, це тепер твоя машина”. Був дуже щирий. Усе робив від душі.

– Кожного вечора молюся, прошу, щоб прийшов до мене або хоч дав якийсь знак.

– Одного разу таки приснився. Сниться, ніби він сидить на якомусь порозі біля великих воріт, а я стою трохи нижче. Андрій відчиняє двері й показує рукою, мовляв, дивися, мамо, як я тут живу. А там така краса, яскраво, сонячно, тепло…

– Раніше ходила до церкви, просила в Бога здоров’я для нього перед кожною грою. Просила, щоб не зазнав травми. Але я ніколи не просила в Господа довгих років життя для сина… Це була моя помилка.

Читайте також: Жарти скінчилися: Кличко подасть до суду на Тайсона Ф’юрі (відео)

Джерело.

Related Post

facebook