fbpx
Дозвілля
Це неймовірно! Коти-кущі британського художника підкорюють соцмережі

Британський художник-сюрреаліст Річард Сондерс одного разу побачив декоративний кущ і був вражений, наскільки за формою він нагадував його улюбленого кота, коли той спить.

Тепер пан Сондерс сам створює образи фантастичних кішок зі справжніх чагарників та дерев.

Уявіть прогулянку красивим англійським садом. Ви повертаєте за рог і бачите ліниво розваленого біля озера гігантського доглянутого кота, майстерно вирізаного з пишних зелених кущів.

Коти-кущі, які намалювала сюрреалістична свідомість Річарда Сондерс, переведені у величезні псевдофотографіі. У соціальних мережах по всьому світу зображення котів-кущів користуються шаленою популярністю – їх вже подивилися мільйони.

кіт-кущ

На усіх зображеннях – улюблений кіт художника на прізвисько Толлі, породи російська блакитна. Улюбленець художника помер в лютому цього року.

В основі першого способу кота-куща лежить фотографія Толлі уві сні. Пан Сондерс переніс цей образ на іншу фотографію, зроблену ним в містечку Хол Барн, де він помітив хмару.

“Хмара нагадала мені сплячу тварину, і я подумав, що хмару можна легко замінити на кота”, – згадує художник.

кіт-кущ

Одна з його останніх робіт – кіт-кущ, що п’є воду з озера в містечку Пейншілл, в графстві Суррей, набрав більше трьох мільйонів переглядів у Facebook.

кіт-кущ

“Я вражений тим, як ці коти-кущі миттєво поширились в інтернеті. Я ніколи не планував заробляти на цьому проекті. Для мене це просто задоволення”, – каже пан Сондерс. За словами художника, він завжди дає зрозуміти, що ці коти-кущі і коти-дерева, розкидані по садибах в різних куточках Британії, – несправжні. Проте близько 25% людей, які бачили незвично підстрижену рослинність, думають, що вона існує в реальності.

У своїх коментарях на сторінці проекту у Facebook люди пишуть, що хотіли би, щоб ці об’єкти існували в реальності. Пишуть, як їх зачаровують фотографії котів-кущів.

кіт-кущ
Image captionСправжні кущі, підстрижені у формі котів, в Англії зустрічаються нерідко

Річард Сондерс все ж таки вважає, що краще одразу розуміти, що котів-кущів не існує. Автор хотів би отримувати визнання за своє мистецтво, а не за введення глядачів в оману.

“Я намагаюся поправляти тих, хто вважає їх реальними, але іноді люди просто не хочуть чути і бажають вірити в те, що це все по-справжньому”, – говорить художник.

Джерело.