fbpx

Три надзвичайно життєві історії наших підписників, їх варто прочитати кожному

1

Давно засвоїла урок, не погоджуватись на додаткові обов’язки. Особливо, якщо тебе просить колега, висуваючи аргументи на кшталт “ми ж колектив”. Прийшла на нове місце з іншою дівчинкою. Наш колега одразу ж попросив “допомоги”.

Я відмовила, вона погодилася. Довго спостерігала, як на неї помалу навішують свою роботу та інші. Мовчати не стала, сказала директорові. Колектив отримав догану, усіх позбавили премії. Дівчинка звільнилася, побоялася залишитись після цього, бо всі думають, що це вона настукала. Дуже сподіваюся, що урок вона засвоїла.

2

Дивує сестра зі своїми дітьми. Приходять у гості, з’їдають усе, що є вдома.

Купила смачне печиво? А ти навіть уранці його не співаєш — діти з’їли.

Чи приготувала собі вечерю? А ти не співаєш – вони все з’їдять.

Мені не шкода, правда. Але ти йдеш у гості, купи бодай своїм дітям молока, а не з мене вимагай. Купи хоча б шматочок торта. Досить з’їдати мою їжу! Хочу поговорити про це з сестрою.

3

Ми з дружиною майже не сваримось, а точніше, ніколи не почуєте скандалу. Діти майже ніколи не бачать сварок батьків. Збоку виглядає що просто ми трохи образилися і не розмовляємо один з одним. Все обговорюємо лише онлайн, тобто в месенджері.

Вважаю це дуже крутим лайфхаком, можна письмово аргументувати та обговорити будь-яку проблему, а головне, почути один одного у бурі емоцій, перечитавши текст трохи пізніше. Щасливі у шлюбі вже 20 років.

You cannot copy content of this page