fbpx
Гумор
Троє математиків і троє фізиків збираються їхати поїздом в інше місто на конференцію. Вони зустрічаються перед касою на вокзалі. Першою підходить черга фізиків, і вони, як усі нормальні люди, купують по квитку на людину. Математики ж купують один квиток на всіх

Долі відбувається здивована розмова:

– Як же так? – дивуються фізики, – Адже в поїзді контролер, вас же без квитків звідти виженуть!

– Не хвилюйтеся, – відповідають математики, – У нас є МЕТОД.

Перед відправкою поїзда фізики розсідаються по вагонах, але намагаються простежити за застосуванням загадкового «методу». Математики ж всі набиваються в один туалет. Коли контролер підходить до туалету і стукає, двері привідкриваються, звідти висовується рука з квитком. Контролер забирає квиток, і далі всі вони без проблем їдуть в пункт призначення.

Після конференції ті ж знову зустрічаються на вокзалі. Фізики, надихнувшись прикладом математиків, купують один квиток. Математики не беруть жодного.

– А що ж ви покажете контролеру?

– У нас є МЕТОД.

У поїзді фізики набиваються в один туалет, математики – в інший. Незадовго до відправлення, один з математиків підходить до туалету, де ховаються фізики. Стукає. Висовується рука з квитком. Математик забирає квиток і повертається до колег.

МОРАЛЬ: Не можна використовувати математичні методи, не розуміючи їх!

Фото ілюстративне.