fbpx
Дозвілля
Тренер “Голосу країни-7” Джамала: весілля буде скоро

Тренер “Голосу країни-7” і переможниця “Євробачення-2016” Джамала розповіла, коли вийде заміж.

Як відомо, на початку листопада обранець зірки Бекір Сулейманов освідчився їй.

В інтерв’ю виданню “Телескоп” Джамала розповіла, як зустрічатиме Новий рік, а разом з тим зізналася, що весілля буде незабаром

“Свято зустрічатиму на сцені, виступатиму, як і всі минулі роки. А потім вже святкуватимемо вдвох з нареченим – поділилася Джамала. – День весілля афішувати не стану, скажу тільки, що воно скоро”.

Окрім того співачка розповіла й про “сліпі прослуховування” сьомого сезону вокального проекту “Голос країни”.

“Я за освітою не тільки оперна співачка, у моєму дипломі є і спеціалізація “викладач”. Так що я працюю за фахом. Ще мені завжди було приємно допомагати колегам порадою, розповідати, до чого прийшла, що осягнула… За моїми плечима сім років музичної школи, п’ять років училища, п’ять років консерваторії. Але насправді навчання ніколи не закінчується. Вокалу вчишся все життя, кожен день дізнаєшся щось цікаве. За складністю і витраченому на освіту часом музиканти схожі на лікарів, я вважаю. До того ж музика здатна зцілювати”, – прокоментувала зірка.

Джамала зізналася, що на проекті вона досить суворий тренер.

“Намагаюся не пом’якшувати формулювання, мені легше говорити правду. Щоб домогтися бажаного, досить прямо сказати людині, що я думаю, не особливо добираючи слів. Тоді вона зрозуміє, що часу мало, вона в жорстких рамках. У “Голосі країни” ніколи розслаблятися – величезна конкуренція. Доводиться проявляти жорсткість, щоб розкрити потенціал кожного”.

Тренер також зізналася, що в минулому сезоні проекту у неї були фаворити.

“Мені дуже подобається Влад Каращук, у шостому сезоні я вболівала за нього. Він талановитий виконавець”, – сказала Джамала.

Читайте також: У Раду внесли закон, який позбавить водійських прав тисячі українців

Джерело.

facebook