fbpx

Точний прогноз Таро на 8 серпня для всіх знаків зодіаку

Прогноз Таро на 8 серпня для всіх знаків зодіаку

ОВЕН – Вісімка жезлів

Вісімка жезлів – карта, що випромінює відчутну міць і швидкість. Ця енергія може бути пов’язана з навколишнім оточенням або, точніше, з вашими розумовими процесами, які на даний момент дійсно продуктивні та ефективні. Ваша робота йде на високому рівні, і всі цілі здаються на досяжними.

ТЕЛЕЦЬ – Трійка кубків

Вітаємо день, що прийшов, адже він подарує вам безліч дарів. Радійте життю та його повноті, не забуваючи подякувати долі за те, що вона вам дарує. Найкраще – поділитися цією радістю з близькими та друзями.

БЛИЗНЮКИ – Світ

Ця карта символізує перемогу над особистими слабкостями. Ви звільнитеся від кайданів швидкоплинних бажань і пристрастей, перестанете гнатися за ілюзорними образами і знайдете внутрішню рівновагу. Вона віщує незаперечний успіх у ваших планах, незалежно від області, де ви дієте.

РАК – Вежа

Вежа – карта, насичена загадками та багата на асоціації. Енергія, яку передає ця карта, може призвести до крайнощів. Вам треба зробити вибір і наважитися йти назустріч своїй долі.

ЛЕВ – Лицар жезлів

Ваш характер проявить себе, і вам захочеться “все і відразу”, або ви опинитеся в ситуації, де емоції будуть розпалюватися до краю. Важливо не будувати надто далекосяжних планів. Якщо ваші емоції вимагають виходу, знайдіть для них підходящі “підмостки”.

ДІВА – Місяць

З карти на нас дивляться вовк та собака. У вовка погляд злий, у собаки – добрий. Ці тварини символізують два різні стосунки до підсвідомості. У вашому житті відсутні чітко виражені цілі та завдання. Ви рухаєтеся вперед, не бачачи яскравого світла, спотикаючись на кожному кроці. Необхідно вийти на сонячне світло та знайти сенс для просування вперед.

ТЕРЕЗИ – Король кубків

Варто навчитися керувати своїми емоціями і дати можливість проявитися. Не соромтеся висловлювати свої почуття. Якщо у вас є ясна мета перед очима, ви скоро зрозумієте, що емоції та багата фантазія можуть допомогти вам швидше досягти цієї мети.

СКОРПІОН – Сімка денаріїв

Дочекайтеся відповідного моменту, перш ніж починати діяти. Часто вибір часу може вплинути на результат ваших зусиль. Ця карта також вказує на те, що те, що ви виростили, тепер може розвиватися самостійно, не вимагаючи постійної уваги.

СТРІЛЕЦЬ – Четвірка мечів

Рекомендується відпочити, дозволивши розуму розслабитися. Можете спати, медитувати, вирушити на прогулянку або поринути у спогади. Зоряне небо на карті символізує нескінченний потенціал для творчості тих, хто розуміє основні закони людської природи.

КОЗЕРІГ – Лицар мечів

Вашу повну увагу необхідно звернути на досягнення мети, і ніщо не повинно відволікати вас, оскільки Лицар прагне подолати земне тяжіння (або інерцію, з якою ми всі боремося) чистою силою волі.

ВОДОЛІЙ – Дев’ятка денаріїв

Ця карта вказує на те, що ви успішно створили оточення, яке відповідає вашим уподобанням. Ваші зусилля і праці призвели до того, що ви маєте право насолоджуватися результатами своєї наполегливої праці.

РИБИ – Правосуддя

Правосуддя – одна з тих карт, назва яких є відображенням їхнього значення. Принципи чесності, рівності та справедливості стають основними у вашому житті. Без цієї енергії життя звелося б до простого виживання.

You cannot copy content of this page