fbpx
Дозвілля
Тіна Кароль в шкіряному вбранні представила нову дитячу пісню (відео)

Співачка написала пісню “Дитинство не втрачай”, надихнувшись проектом “Голос. Діти”

Співачка Тіна Кароль з шістьма фіналістами проекту “Голос. Діти” представила в прямому ефірі “Сніданку з 1+1” нову дитячу пісню “Дитинство не втрачай”, яку написала, надихнувшись проектом. Тренер дитячого вокального проекту розповіла, що в минулому сезоні проекту написала дитячий гімн “Україна – це ти”, а сьогодні представляє нову авторську композицію.

“Пісня про те, що яким би ти не був, або дорослим, або малим, не треба втрачати дитинство всередині себе. Це дуже хороша, сучасна, дитяча пісня. Її ще ніхто не чув, навіть мама, тільки учасники проекту і глядачі “1+1″ почують цю пісню вперше”, – розповіла Тіна Кароль.

Тренер Тіна Кароль разом зі своїми фіналістами Еліною Іващенко та Сашком Подоляном розповіли, які сюрпризи готують до фіналу. “Ми працюємо майже цілодобово. Для мене це дуже велика відповідальність, адже я перфекционистка. Ми підготували подарунок для захисників нашої батьківщини до 25-річчя Збройних Сил України, який покажемо в прямому ефірі фіналу “Голос. Діти”, – відкрила таємницю тренер.

У студії програми Тіна з’явилася в шкіряному білому міні з оборками від Louis Vuitton. Свій образ Кароль доповнила шнурованими ботильйонами на стійкому каблуці, об’ємними локонами і червоною помадою.

Читайте також:  Катя Осадча та внучка Софії Ротару вибрали однакові блискучі міні за 16 тисяч гривень (фото)

Джерело.

facebook