fbpx
Технології
The New York Times: нова зброя в арсеналі армії РФ – надувна

Про нову зброю в арсеналі російської армії – надувну – в своїй статті розповідає журналіст The New York Times Эндрю Крамер.

«На заводі робочі таємно виготовляють трохи більше, ніж просто швейні машини. Вони штампують зелену тканину для м’якої сили: обманок, які виглядають реалістично з відстані приблизно 300 ярдів (270 м) і можуть з’являтися і зникати за лічені хвилини», – йдеться в статті.

Співрозмовник Крамера Олексій Комаров, військовий інженер, переконаний, що на війні у всі часи перемагала хитрість.

«Ніхто ніколи не перемагає чесно», – вважає Комаров, який відповідає за ці хитрощі.

Він контролює військові продажі в «Русбалі», компанії з виробництва надувних конструкцій.

Ця компанія також постачає Міноборони Росії одну з менш відомих військових загроз: зростаючий арсенал надувних танків, винищувачів і ракетних пускових установок, в тому числі і МіГ на поле.

Мета обманок, пише журналіст, полягає в тому, аби підірвати процес прийняття рішення противником: командири витрачають дорогоцінний час, перевіряючи, чи реальна нова мета або це просто надувна приманка.

Надувний Танк Т-80, наводить прилад Крамер, один зі стандартних продуктів компанії, важить майже 70 кг, коштує близько $16000, поміщається в дві речові сумки. Надувається приблизно за п’ять хвилин і так само швидко зникає.

Окремо продається пристрій, що залишає сліди гусениць на землі.

«На війні немає ніяких джентльменських домовленостей. Ніхто не носить червону уніформу. Ніхто не встає, щоб отримати кулю. Або ти, або я, і перемагає той, у кого кращі трюки», – каже інша співрозмовниця журналіста директорка «Русбал» Марія Опаріна.

Читайте також: Терміново!Скандал! Шок! Порошенко допоміг Януковичу тікати з Києва під час Майдану

Джерело.