fbpx
Технології
Теорія відносності Ейнштейна може виявитись хибною

Вчені виявили деякі факти, які можуть довести те, що швидкість світла все ж не є постійною, що заперечується теорією відносності Альберта Ейнштейна
Якщо нова теорія щодо швидкості світла підтвердиться, то це повністю змінить наше розуміння щодо функціонування космосу, повідомляє The Guardian.

Зазначену теорію висунули Жуан Магейжу з Імперського коледжу в Лондоні та Найєш Ефшорді з Університету Ватерлоо в Канаді. На їхню думку, на початку зародження всесвіту швидкість світла була набагато більшою, як стверджують науковці, вона була нескінченною.

В основі таких досліджень полягає твердження вчених стосовно того, що наразі всесвіт виглядає здебільшого однаково в усіх частинах космосу. Однак, при запропонованій Ейнштейном швидкості світла, планети та інші частини всесвіту не могли б розвиватися рівномірно, адже сонячні проміні не могли б охопити абсолютно усю площину всесвіту.

Дослідники почали працювати над цією теорією ще наприкінці 1990-х років, втім зазначають, що довести її зможуть лише зараз за допомогою розрахунків спектрального індексу. За їхніми словами, дуже скоро вони зможуть провести перші тести, аби отримати перші докази того, якою саме була швидкість світла на початку часів.

Читайте також: В Антарктиді відтанули піраміди древньої людської цивілізації

Джерело.