fbpx

Син Василя Вірастюка здивував Зеленського і Кошового жартами про тата (відео)

У першому випуску нового сезону шоу “Розсміши коміка. Діти” брав участь син найсильнішої людини України Василя Вірастюка – 13-річний Адам. Хлопчику практично без особливих зусиль вдалося “вибити” з коміків (Володимир Зеленський і Євген Кошовий) 50 тисяч гривень виключно своїм почуттям гумору.

Зоряний батько зізнався, що давно так не переживав – причому і коли сидів у залі, і коли дивився відзняте по телевізору. “Спочатку в проекті повинен був брати участь наш середній син Олег, але останньої миті він передумав, і його замінив наш старшенький, – каже Вірастюк. – Адам відразу погодився брати участь, він взагалі любить веселити оточуючих і бути в центрі уваги. Жарти про мене ми складали всією родиною”. На запитання, на що саме його син витратить таку велику суму, Василь відповів: “Частину суми Адам пообіцяв витратити на наш спільний відпочинок у вересні, в ще він хоче купити собі круті кросівки і футбольний м’яч”.

5 жартів, завдяки яким Адам Вірастюк викликав посмішку коміків, і тим самим зірвав непоганий куш:

  • – Коли тато мене кличе з вулиці додому, то на всякий випадок заходять усі, хто гуляв на вулиці;
  • Мій тато – найдобріша людина на світі. Я жодного разу не бачив його злим. (Хреститься) Дякую тобі Господи!
  • В цілому мій батько дуже хороший і чуйний. (Дістає табличку з написом “Допоможіть!”)
  • Кажуть, що гуртом і батька легше бити, а я вам так скажу: “А ні фіга це не працює!”.
  • Я не хочу, щоб ви сміялися тільки тому, що мій тато – найсильніша людина в світі. Мені не потрібно, щоб ви мені просто так віддавали свої гроші… Нещодавно мій тато дізнався, де ви, Володимире і Євгене, проживаєте, але це не жарт, а просто, інформація до відома.

Читайте також: “Ти будеш грабкати, докай не здохнеш ут сонця” – як на Закарпатті борються з “групами смерті”

Джерело.

You cannot copy content of this page