Події
“Ти будеш грабкати, докай не здохнеш ут сонця” – як на Закарпатті борються з “групами смерті”

У соцмережах набирає популярності пост, як житель Закарпаття переконує самогубць з “груп смерті” – “Синий Кит” та “Разбуди меня в 4:20”.

Скріншоти листування між учасниками гри та одним із чоловіків опублікував на сторінці у Facebook гуморист Мирослав Качур з Ужгорода.

“У мене є друг, який має прізвище Кіт. У соцмережі ВКонтакте він записаний як Kit. І коли почалась історія із “синім китом”, йому почали постійно писати люди у ВК. Вони думають, що він куратор. SMS такі – чи він куратор, вони хочуть зіграти і померти. Спочатку він їх просто блокував. А потім вирішив з ними зіграти”, – йдеться в описі.

Спершу він з потенційними гравцями спілкувався російською. А коли потрібно було давати завдання – переходив на закарпатський діалект української мови. Жоден з потенційних гравців так і не зрозумів, яке завдання їм давали.

“Тобі предстоит особное задание. Ти будеш грабувати сіно, два тижні підряд, на пьотох паях. Ти будеш грабкати, докай не здохнеш ут сонця, авоть не поймеш, що дизнь файна, і не начнеш її любити! Завтра в 4:20 ти почнеш грабкати перший пай! І не забудь граблі!”, – йдеться в одному із завдань.

Читайте також: Нічні облави та штрафи: як перевірятимуть український бізнес із 1 квітня

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook