fbpx

Сильні молитви для удачі на кожен день

Молитви на удачу на кожен день

Набридли сірі будні? Втомилися від того, що у вашому житті нічого не відбувається? Ми розповімо вам про молитви на кожен день, які допоможуть зробити ваші дні більш удачливими та щасливими.

Все наше життя складається з низки випадковостей. Як не дивно, наш настрій та успіх часом залежать від дрібниць, про які ми іноді навіть не підозрюємо. Наприклад, ви намагаєтеся справити враження на начальника, а натомість він робить вам зауваження з приводу плями на блузці, залишеної гелевою ручкою.

Такі дрібні неприємності мають властивість накопичуватися і завдавати нам великих незручностей.

Молитви на удачу передавалися нашими предками з покоління до покоління, допомагаючи їм у повсякденних справах та турботах. І ми раді поділитись цими молитвами з вами.

Молитва для успіху у майбутній справі

Якщо ви маєте якусь складну справу, або на роботі має відбутися серйозна угода, така молитва допоможе вам залучити удачу на ваш бік. Вам необхідно тричі прочитати її текст перед важливою зустріччю:

«Почуй мене, мій Ангеле Покровитель. Твоя доброта і турбота супроводжували мене протягом усього мого життя. І зараз мені потрібна твоя допомога. Прошу, допоможи мені …. (Далі озвучуєте своє прохання). Як ширяєш ти на Небесах, а я живу на землі, так і моя справа складається рівно і добре. В ім’я Отця і Сина та Святого Духа. Амінь».

Молитва для успіху в дрібниці на кожен день

Бувають такі люди, у яких все в руках сперечається: справи робляться, всі вони встигають, і виходить у них все відмінно. А хтось постійно спізнюється, забуває свої речі в громадському транспорті або сумує над вечерею, що пригоріла. Та мало що може зіпсувати настрій протягом цілого дня?

Якщо з самого ранку ваш день не склався, підійдіть до дзеркала і, дивлячись собі в очі, вимовте таке:

«За морем-океаном живе пастух з бараном. На гармошці він грає і всі мої негаразди забирає. Я щасливою стаю, з усіма радістю ділюся! Амінь»

Ці слова потрібно повторити сім разів, не перериваючи зорового контакту. Після того, як закінчите, обов’язково посміхніться своєму відображенню.

Як це працює

Подібні молитовні змови на удачу влаштовані таким чином, що вони діють як важіль, який перемикає вас із невдачі на успіх. Важливо після прочитання бути абсолютно впевненими, що тепер усе складатиметься для вас якнайкраще. Працює цей метод безвідмовно, і навіть найскладніші ситуації поступово вирішуються самі собою.

You cannot copy content of this page