fbpx
Дозвілля
Сєдокова шокувала публіку вульгарним образом та безглуздим макіяжем (фото)

Анна Сєдокова часто дивує своїх шанувальників безглуздими образами і макіяжом. Але на цей раз співачка перевершила саму себе.

Можливо Сєдокова посварилася з стилістом і візажистом, тому перед початком музичної церемонії «Musicbox», ведучою якої вона була, дівчина самотужки почала одягатися і малюватися? Інакшого пояснення, чому Сєдокова мала вигляд дівчини легкої поведінки з 90 — років немає.

Для такого гучного заходу Сєдокова обрала напівголе сріблясте платя, яке повністю відкривало ноги і груди співачки (про правило «ноги закриті-груди відкриті і навпаки вона, швидше за все, теж не чула»).

Читайте також:СЄДОКОВА ЗРОБИЛА НЕСПОДІВАНЕ ЗІЗНАННЯ,ПРО ТЕ, ЩО ЇЇ НАМАГАЮТЬСЯ ПОЗБАВИТИ БАТЬКІВСЬКИХ ПРАВ І ВІДІБРАТИ В НЕЇ П’ЯТИРІЧНУ ДОНЬКУ

Особливої вульгарності добавляли високі ботфорти на шнурівці, які й взуттям назвати язик ледве повертається. Щодо макіяжу, то зрозуміло, що він повен бути яскравим і сильним, адже зіка має бути виразною для глядачів, фотокомер і відеокамер, але макіяж Сєдокової яскравий приклад того, як не потрібно малюватися. Миле личко співачки не впізнавалось через густі шари пудри, тіней і рум’ян.

Деякі шанувальники все ж залишили позитивні коментарі Анні, але більшість зійшлися на думці, що Анна переборщила з всім.

sedok

Джерело.