fbpx
Події
Сєдокова зробила несподіване зізнання,про те, що її намагаються позбавити батьківських прав і відібрати в неї п’ятирічну доньку

Cпівачка зробила несподіване зізнання, розповівши про те, що колишня свекруха намагається позбавити її батьківських прав і відібрати в неї п’ятирічну доньку, повідомляє видання «Домашний очаг».

Колишня солістка групи «ВІА Гра» Анна Сєдокова стала героїнею програми Лєри Кудрявцевої «Секрет на мільйон». У студії співачка розповіла багато драматичних подробиць із особистого життя. Знаменитість зізналася, що дуже страждала в дитинстві через батька, який відмовився від неї. Крім того, вона поділилася деталями сімейного життя з першим чоловіком, футболістом Валентином Белькевичем.

Читайте також:АННУ СЄДОКОВУ ДОВЕЛА ДО СЛІЗ ЗУСТРІЧ З КОХАНКОЮ ПОКІЙНОГО КОЛИШНЬОГО ЧОЛОВІКА(ФОТО)

Але найнесподіванішим одкровенням зірки, через яке Кудрявцева не змогла стримати сліз, стала розповідь Сєдокової про стосунки з її другим чоловіком, бізнесменом Максимом Чернявським. Пара розлучилася через два роки після народження молодшої дочки артистки Моніки, якій зараз п’ять років. Співачка зазначила, що їй досі тяжко згадувати розрив із Чернявським.

Причиною таких переживань знаменитості, як виявилося, стало втручання у стосунки колишнього подружжя матері Максима. Анна повідомила, що бабуся Моніки заявила, що позбавить її батьківських прав і відніме дочку. За словами Сєдокової, жінка всіляко намагається її скомпрометувати і виставити колишню невістку в невигідному світлі. Однак артистка підкреслила, що не має наміру здаватися і буде з останніх сил захищати своє право бути хорошою мамою для п’ятирічної дівчинки.

468be6bf2b736e871b6675befbd3847c_cropped_612x759

Джерело.

facebook