fbpx
Дозвілля
Святкувати цей Новий рік Каті зовсім не хотілося, бо напередодні вона розійшлася зі своїм коханим. Подруги та батьки кликали святкувати до себе, але Катя відмовилася. Не хотіла, щоби її жаліли чи ставили зайві запитання

Святкувати цей Новий рік Каті зовсім не хотілося, бо напередодні вона розійшлася зі своїм коханим. Подруги та батьки кликали святкувати до себе, але Катя відмовилася. Не хотіла, щоби її жаліли чи ставили зайві запитання.

Сусіди згори здавали квартиру в оренду вже декілька років. Тільки за останній рік там так часто змінювалися мешканці, що Катя вже навіть не намагалася дізнатися, хто вони та як їх звати.

Святкувати цей Новий рік їй зовсім не хотілося, бо напередодні через розбіжності у життєвих цінностях вона розійшлася зі своїм коханим. Подруги та батьки кликали святкувати до себе, але Катя відмовилася. Не хотіла, щоби її жаліли чи ставили зайві запитання.

Дівчина вирішила залишитися вдома. Спочатку збиралася зустрічати свято одна, дочекатися до півночі, а потім передумала та лягла спати. Їй навіть сподобалося те, що поки все місто буде гучно святкувати, вона нарешті виспиться.

Крізь сон Катя почула незрозумілий шум. Думала, що це вже феєрверки за вікном запускають. Але цей звук не переривався і ставав сильнішим. Катя прокинулася, зрозумівши, що шум йде з кухні. Вона помчала туди.

Зі стелі лився потужний потік гарячої води, через що кухня миттєво наповнилася парою. На підлозі були калюжі з окропом. Вона вибігла в тапочках на босу ногу нагору і почала грюкати в двері сусідів. Довго ніхто не відчиняв. Потім двері відчинилися – і вона побачила юнака у пом’ятому неохайному светрі. Він дивився на неї сонним поглядом, видно, що розбудила.

– Ви мене топите! – вигукнула Катя

– Я? – молодий чоловік швидко прокинувся.

Кудись побіг. Декілька хвилин не показувався, потім схопив Катю за руку і побіг з нею вниз. Побачивши масштаби халепи, хлопець швидко почав витирати воду, яка вже не текла струмком зі стелі. Мабуть, він перекрив її у себе. Ганчірку хлопець прихопив із собою. “Передбачливий”, – подумала Катя.

Віджимав він її, щоправда, в раковину на кухні. Але то вже були дрібниці. Коли боротьбу з водою було закінчено, він сказав, що його звати Олег. Він обов’язково заплатить за ремонт. У тому, що зірвало вентиль у квартирі, яка багато пережила від попередніх мешканців, він не винен. Олег попросив вибачення, що вчасно не почув шуму води. Він повернувся сьогодні з важкого рейсу, був дуже втомлений і ліг спати. Вони спілкувалися до ранку. Катя і Олег багато сміялися, особливо коли зрозуміли, що обоє були у зовсім непривабливому кумедному вигляді, коли вперше побачилися. Хоча Олег визнав, що блузка Каті йому сподобалася одразу.

За вікном продовжували веселитись та святкувати люди. А Катя і Олег, які так незвично познайомилися у новорічну ніч, домовилися, що відсвяткують завтра. Але уже разом.