fbpx
Дозвілля
Українські мультики, які обов’язково варто переглянути вашим дітям (відео)

ЗАРАЗ УКРАЇНСЬКЕ АНІМАЦІЙНЕ ВИРОБНИЦТВО ВИХОДИТЬ ІЗ КРИЗИ, У ЯКІЙ ОПИНИЛОСЯ ПІСЛЯ ЗНИКНЕННЯ ФІНАНСУВАННЯ У 90-Х РОКАХ.

Тож окрім всіма улюблених мультиків про козаків, «Пригод капітана Врунгеля» та «Як Петрик П’яточкін слоників рахував», є й нові мультики, які створили в Україні.

«ЙШОВ ТРАМВАЙ ДЕВ’ЯТИЙ НОМЕР»

Мультфільм показує знайому всім ситуацію: ранок, переповнений трамвай, у який намагаються сісти якомога більше пасажирів. Тут є діти, бабусі, подружжя, що свариться, сусідки, які обговорюють останню серію улюбленого серіалу, – все, що можна щодня спостерігати, їдучи на роботу й додому. Шарму додає техніка пластилінової анімації, у якій створений фільм. Творіння режисера Степана Коваля отримав визнання і закордоном: у 2003 році «Йшов трамвай дев’ятий номер» нагородили «Срібним ведмедем» на Берлінському кінофестивалі.

«ЗЛИДНІ»

Ще один фільм Степана Коваля. За сюжетом, у будинку зразкових господарів – гуцулів Петра і Марічки – оселяються злидні. Мультфільм розповідає про те, як подружжю вдалося їх позбутися.

«П’ЄСА ДЛЯ ТРЬОХ АКТОРІВ»

Зворушливий мультфільм про дружбу, вміння прощати і допомагати один одному. Створений у техніці лялькової анімації, фільм отримав нагороди на фестивалях «АртФільм» (Словаччина, приз за найкращий анімаційний експериментальний фільм) та на Фестивалі ла віла Валладолід (Іспанія, перший приз за короткий фільм).

«ЧАРІВНИЙ ГОРОХ»

Приготуйтеся до нової зустрічі з Котигорошком, Вернигорою та Вернидубом, злим чаклуном, його котом та іншими персонажами. Улюблені з дитинства герої оживуть у новому мультфільмі компанії «Укранімафільм».

«КОТИК ТА ПІВНИК»

“Були собі котик та півник. Котик на скрипочці грає, а півник пісеньки співає. Котик йде їсти добувати, а півник вдома сидить та хату глядить. Та от одного разу надумала лисичка півника підманути. Підійде під віконце, як котика нема дома, та й підмовляє: — Півнику, півнику, вигляне у віконце! У мене золота пшениця, холодна водиця. — То-ток, то-ток, не велів коток! Та чи змогла перехитрити лисичка півника дізнаєтеся з даного мультфільму.”