fbpx
Технології
Студентка знайшла втікача брата за допомогою математичного аналізу соцмережі

Побудувавши програму сестра втікача вирахувала “погану компанію”, про яку не підозрювали ні батьки, ні вчителі, ні навіть багато однокласників.

Російська студентка, що проходила програму курсу “Прикладна математика та інформатика” за допомогою своїх знань зуміла розшукати свого брата.

Хлопчисько втік з дому сам, відправивши на прощання рідним СМС “Я сюди більше не повернуся, можете навіть не намагатися мене знайти”, йдеться на сайті Вищої школи економіки. Ніяких зачіпок хлопчина не залишив, його шкільні друзі нічого не знали, ні у кого з однокласників його не було.

Переглянувши акаунти підлітка в соціальних мережах, батьки зрозуміли, що у нього є друзі крім школи, але хто вони – незрозуміло. Писати всім підряд не мало сенсу – друзів було занадто багато.

Тоді його сестра згадала, що нещодавно на курсі “Комбінаторика” вони писали програму для обробки, аналізу і візуалізації мережі друзів “ВКонтакте”. Побудувавши програму (видання наводить покрокову роботу дівчини), сестра втікача вирахувала “погану компанію”, про яку не підозрювали ні батьки, ні вчителі, ні навіть більшість однокласників.

Проаналізувавши профілі всіх членів цієї компанії, дівчина звузила коло можливих володарів інформації про її брата до трьох осіб. Один з них просто проігнорував питання, другий висловив ворожу позицію, а третій спочатку мовчав, але після наполегливої розмови здався і розповів, де знаходиться школяр.

В результаті хлопчик сам повернувся додому. Він упевнений, що його сестра володіє магічними здібностями, пише видання.

Читайте також: 5 СТУДЕНТІВ, ЯКІ ЗМІНИЛИ ІСТОРІЮ

Джерело.

facebook