fbpx
Дозвілля
Стоять обоє і аж підстрибують від щастя. Прохання у них до мене, як до найріднішої і найближчої. Ага! Я от прямо бачу, як це роблю

І як таке могло статися зі мною? Навіть зізнатися дивно: я полюбила чоловіка моєї рідної сестри. Найгірше те, що вони щасливі і закохані.

Я – молодша в сім’ї. Моя сестра старша від мене на п’ять років. Вона завжди була розумницею і красунею, а я… Я любила гуляти й веселитися. Коли моя сестра виходила заміж я й гадки не мала, що таке станеться зі мною.

Симпатія до чоловіка моєї сестри з’явилася у мене, коли я тимчасово вирішила пожити у них, поки шукала собі знімне житло. Тоді я звернула увагу на чоловіка, який жив зі мною під одним дахом: він був вельми непоганий собою. Під час нашого спілкування він був добрий зі мною, і мені в якийсь момент здалося, що я йому не байдужа. Я стала всіляко перевіряти свою гіпотезу: одягалась, аби підкреслити свою красу фліртувала з ним. Я так загралася, що не помітила, як стала засинати і прокидатися з думкою про нього.

Моя сестра працювала допізна, і ми з її чоловіком часто ввечері були вдвох. Ми дивилися комедії, розмовляли і сміялися. Якось непомітно для нас двох, ми почали бути разом.

Ми досить довго жили ось так, аж доки я не поставила перед своїм коханим ультиматум, або я, або сестра. Сама з’їхала на орендовану квартиру до подруги і почала чекати. Він прийшов на третій день, але не сам. Сестра була поруч з моїм коханим і вся світилась від щастя. Вони повідомили, що чекають первістка і просять мене, як найближчу і найріднішу людину стати їхньою кумою.

Тобто я стану кумою своєму коханому. Оце вже ні! Я прекрасно знаю, що за всіма нормами я не можу стати дружиною тому у кого охрестила дитя. Тоді я відповіла, що звісно подумаю і на перед не потрібно загадувати.

Зараз ми з коханим чекаємо на появу їх із сестрою малюка, аби він міг з нею розлучитись і ми були разом. Він уже не може жити з нею, але мусить, бо ж у неї такий стан. Я, звісно, чекаю, бо ж і сестру шкода. Рідна, як не як. А от як відмовитись від кумівства, аби вона нічого не запідозрила – не знаю. Може порадите хоч якийсь спосіб?

Передрук без гіперпосилання на intermarium.com.ua – заборонено.

Головна картинка – pexels.