fbpx
Технології
Стартували міжнародні продажі iPhone 7 і iPhone 7+(відео)

Самими першими покупцями стала п’ятірка студентів в Австралії, які чекали в черзі з ранку середи

У п’ятницю, 16 вересня стартували продажі смартфонів iPhone 7 і iPhone 7+ в країнах так званої “першої хвилі”, повідомляє Grifonsoft.

Смартфони з’являться або вже з’явилися сьогодні в Австралії, Австрії, Бельгії, Великобританії, на Віргінських островах, в Німеччині, Гонконгу, Данії, Ірландії, Іспанії, Італії, Канаді, Китаї, Люксембурзі, Мексиці, Нідерландах, Новій Зеландії, Норвегії, ОАЕ, Португалії, Пуерто-Ріко, Сінгапурі, США, на Тайвані, у Фінляндії, Франції, Швейцарії, Швеції та Японії.

Самими першими покупцями стала п’ятірка студентів в Австралії, які чекали в черзі з ранку середи, 14 вересня. Вони хотіли придбати глянцевий iPhone 7 Plus, проте, як відомо, ця модель була розпродана ще в ході попередніх замовлень.

“В результаті, першим покупцям довелося задовольнятися парою звичайних iPhone 7 на кожного і подарунковою карткою в 100 доларів, яку їм видав Apple Store на втіху”, – зазначає видання.

Як відомо, в США вартість iPhone 7 становить 649 доларів за 32 ГБ, 749 доларів за 128 ГБ 849 доларів за 256 ГБ. Ціна на iPhone 7+ – 769 доларів за 32 ГБ, 869 доларів за 128 ГБ і 969 доларів за 256 ГБ.

Читайте також: Стало відомо про деякі недоліки iPhone 7 і Apple Watch 2

Джерело.