fbpx
Події
Стало відомо на скільки впала відвідуваність Вконтакте за 5 днів

Відвідуваність російської соціальної мережі “Вконтакте” за 5 днів впала на 3 млн візитів. Про це свідчать дані SimilarWeb.

Компанія надала статистику відвідуваності в Україні заблокованих російських інтернет-сервісів. Статистика включає не унікальні візити з десктопів, пише “Європейська Правда”.

Згідно з даними на 20 травня 2017 року, відвідуваність соціальної мережі “Вконтакте” (vk.com) в Україні впала на 3,35 млн візитів за 5 днів блокування доступу.

До введення санкцій щоденна відвідуваність соцмережі в Україні становила в середньому 10,1 млн візитів. 20 травня українські інтернет-користувачі відвідали соціальну мережу 6,75 млн разів.

Читайте також: Українцям на замітку: топ-6 соцмереж, які можуть замінити “ВКонтакте”

Соціальна мережа “Однокласники” (ok.ru) втратила в середньому 1,67 млн візитів з майже 4,6 млн.

Відвідуваність російського інтернет-порталу yandex.ua знизилася приблизно на 2 млн візитів з 6 млн.

Російський інтернет-портал mail.ru недорахувався 1,22 млн візитів при загальній середній відвідуваності 4,62 млн.

За словами аналітика відділу маркетингу в SimilarWeb Павла Тучинського, представлені дані в переважній більшості випадків враховують відвідувачів з України, які зайшли на заблокований інтернет-ресурс через VPN.

“Якщо користувач спочатку зайшов в інтернет не через VPN, що, як правило і відбувається, ми побачимо країну-оригінал”, – каже Тучинський.

Читайте також: Доступ до “Вконтакте” відмовився блокувати один із відомих інтернет-провайдерів

Варто також відзначити, що ще не всі інтернет-провайдери України, в тому числі великі виконали указ президента про санкції від 15 травня 2017 року.

Третій за величиною абонентської бази в країні інтернет-провайдер “Воля” 23 травня повідомив, що повністю заблокує сайти до 1 червня.

Відповідно до Реєстру операторів, провайдерів телекомунікацій Національної комісії регулювання зв’язку та інформатизації, в Україні станом на 25 квітня 2017 року працювало 6158 інтернет-провайдерів.