fbpx
Технології
Доступ до “Вконтакте” відмовився блокувати один із відомих інтернет-провайдерів

Один з провідних київських інтернет-провайдерів LocalNet пообіцяв не блокувати російські сайти – в тому числі “ВКонтакте” та “Однокласники” – до тих пір, поки не отримає “механізм виконання указу президента і термінів його виконання”

Про це йдеться на сторінці компанії у Facebook. Йдеться про відмову виконувати указо президента Петра Порошенка, який забороняє соцмережі “ВКонтакте” та “Однокласники” та інші російські ресурси терміном на 3 роки на території України.

“Наразі, ані в Указі № 133/2017, ані в Законі України “Про санкції” немає чітко визначеного та описаного механізму щодо обмеження доступу користувачів мережі Інтернет до заборонених ресурсів та сервісів”, – пояснили в компанії.

Читайте також: Стало відомо на скільки зросла аудиторія Facebook після блокування «ВКонтакте»

В повідомленні вказано, що Інтернет Асоціація України направила листа президенту, голові РНБО, СБУ та іншим органам, щодо отримання роз’яснень стосовно механізму виконання указу та термінів його реалізації.

LocalNet пообіцяли виконати указ про заборону російських сайтів лише тоді, коли отримає роз’яснення щодо механізму та термінів впровадження.

Джерело.