fbpx

Споконвіку було Слово: як впливають думки на наше здоров’я

На Сході кажуть: “Найгірші вороги людини не побажали б йому тих бід, які можуть принести йому власні думки”.

Один з найзнаменитіших цілителів давнини Авіценна говорив: “У лікаря є три засоби у боротьбі з хворобою – слово, рослина, ніж”.

Зверніть увагу – слово на першому місці. В одному з паризьких шпиталів молодий психолог на свій страх і ризик, посилаючись на головного лікаря, зобов’язала своїх хворих тричі на день вголос чи подумки повторювати по 10 разів фразу “З кожним днем я відчуваю себе все краще і краще”. Причому повторювати це не механічно, а по можливості яскраво. І що ви думаєте? Вже через місяць пацієнти цього лікаря стали головним джерелом розмов медичного персоналу госпіталю, а потім і всієї Франції.

Дивно, але факт: важкохворі видужували протягом місяця, у деяких хворих навіть зникла необхідність у хірургічному втручанні. Тобто підтвердилася здогадка великого вченого давнини Парацельса, який стверджував, що чудеса творить віра.

Наше здоров’я – прямий наслідок мислення людини. Ніхто вже не ставить під сумнів, що між психічним і фізичним станом людей існує прямий зв’язок.

“Найкращий захист від усіх хвороб, від будь-якої інфекції – це тверда віра у власне здоров’я і позитивні емоції, – каже психотерапевт з більш ніж двадцятирічним стажем Андрій Метельський. – Негативні думки руйнують. Наприклад, злість викликає хвороби шлунково-кишкового тракту. Образа з часом призводить до хвороб печінки, підшлункової залози, холециститу”.

Один з найважливіших психологічних законів свідчить: словесне вираження любові, симпатії і захоплення підсилює життєву енергію того, до кого воно звернене. А злі і недобрі слова зменшують енергію слухача.

Загальне число захворювань, пов’язаних з поганими думками, продовжує неухильно зростати. Щоб протистояти їм, треба слідувати пораді древніх мудреців – радіти життю! Отже, здоров’я, життя і доля людини безпосередньо залежать від його думок.

Думаєш про хороше – чекай доброго.
Думаєш про погане – погане й отримаєш.

Те, про що ми постійно думаємо, переростає в переконання, що це має або може трапитися. І ця віра народжує подію …

Саме тому з сьогоднішнього дня починаємо думати тільки про хороше, сподіватися тільки на краще.

І ще, ніколи не переживайте через дрібниці!

Візьмемо на озброєння два золотих правила американського кардіолога Роберта Еліота, визнаного фахівця з профілактики інфарктів та серцевої недостатності.

Правило перше: не засмучуйтеся через дрібниці.
Правило друге: все дрібниці.

Читайте також: Наша доля – це наші думки. 12 законів, про які мало хто знає

Джерело.

You cannot copy content of this page