fbpx
Дозвілля
Наша доля – це наші думки. 12 законів, про які мало хто знає

Карма — це  вчинки людини та їх наслідки, які визначають долю. Вона допомагає нам переосмислити життя і витягти з нього уроки. «Не можна відійти від результатів наших вчинків» — основа кармічних законів, які формують долю людини, передає Ukr.Media.

1. Великий закон. Ти знаходиш в житті тільки те, що сам вкладаєш в нього. Якщо ти хочеш бути щасливим і коханим, потрібно самому любити, ставитися до інших з повагою і добротою.

2. Закон творення. У житті нічого не буде відбуватися саме по собі, ми повинні щось робити для цього. Будь самим собою.

3. Закон зростання. Щоб йти вперед, змінюй себе, а не інших людей. Як тільки людина змінює свої думки, при цьому змінюються і зовнішні чинники.

4. Закон смирення. Щоб щось змінити, потрібно спочатку прийняти його як даність. Намагайся помічати в людях хороше. Концентруйся на своїх друзях, а не ворогах.

5. Закон відповідальності. Якщо у тебе в житті є проблема, значить вона в тобі самому. Людина – це відображення світу, а світ – наше відображення. Ніхто, крім нас, не несе відповідальність за наше життя.

6. Закон взаємозв’язку. У кожного твого вчинку є наслідок. Щоб отримати результат, потрібно почати. Для корабля, що пливе без мети, ніякий вітер не буде попутним. На шляху до мети всі кроки важливі, навіть найменші. Минуле, сьогодення і майбутнє дуже тісно пов’язані між собою.

7. Закон фокуса. Фокусуйся завжди тільки на чомусь одному. Коли ти думаєш про щось високе, складно впасти вниз.

8. Закон дарування. Якщо ти щось доводиш, будь упевнений, що готовий показати це на своєму прикладі. Людина здатна навчити тільки те, що вона сама пройшла на практиці.

9. Закон тут і зараз. Не шкодуй про минуле і не гадай про майбутнє. Живи сьогоднішнім днем. Все хороше в житті треба реалізовувати прямо на місці. Старе заважає з’явитися новому.

10. Закон терпіння і винагороди. Цінні нагороди вимагають більшої праці. Радість у тому, щоб робити те, що треба, і знати, що попереду буде винагорода.

11. Закон змін. Поки ти не здобудеш урок з чого-небудь, життя буде ставити тебе в ситуації, які будуть сприяти цьому і змусять тебе змінити свій шлях. Все тече, все змінюється.

12. Закон натхнення. Людина отримує те, що заслужила. Те, що робиться з любов’ю, завжди надихає.

Читайте також: Варто прочитати кожному! Генетичний закон злиднів

Джерело.

facebook