fbpx
Дозвілля
“Спасибі Боженьці, за це чудо”: зірка серіалу “Село на мільйон-2” Наталка Денисенко повідомила радісну новину

Сьогодні зірка серіалу “Село на мільйон-2” Наталка Денисенко на своїх сторінках у соціальних мережах повідомила радісну новину. Акторка та її чоловік, український актор Андрій Федінчик, вперше стали батьками, пише “ТСН“.

“Вчора ми такі щасливі приїхали до пoлoвoгo будинку, тому що почався день народження нашого синочка. Ми так чекали. Скоро напишу, як це було, дуже хочеться зберегти ці відчуття. Це неймовірні емоції, сильніші будь-якого вибухового кіно. Мої чоловіки все мужньо витримали і допомагав мені. Це було незабутньо. Тепер ми  тато і мама. Дякуємо Богу та природі за таке чудо”, – підписала світлину Наталка.

Хлопчик народився з вагою у три кілограми, і зростом – 52 см. Зазначимо, що раніше у студії “Сніданку з 1+1” популярна акторка розповіла, що під час знімань комедії “Село на мільйон-2”, прем’єра якої відбудеться цієї осені, вже була при надії.

Нагадаємо, за сюжетом серіалу троє кузенів Катя, Коля і Тимур отримують у спадок від свого дідуся Юхима Кибця мільйон євро, але з однією умовою. Вони повинні переїхати зі Львова, Миколаєва та Києва в село на Західній Україні і прожити там рік, не залишаючи його більше ніж на 24 години. Якщо ніхто зі спадкоємців не зможе протриматися у селі весь цей час, гроші перейдуть громаді в розпорядження сільського голови Івана.

Читайте також: Сухо, сонячно і заморозки: синоптик розповіла, якою буде погода цими вихідними

Дізнавшись про це, його опонент Гарбуз має намір ще активніше боротися за владу, намагаючись різними способами відтягнути у Івана голоси членів сільради.

Як вирішиться доля мільйона, а також який трикутник кохання чекає на Катю, глядачі дізнаються вже восени у другому сезоні серіалу.

Вчера мы вот такие счастливые приехали в род дом, потому началось день рождение нашего сына 💙 Мы так ждали, когда уже, когда…. Скоро напишу как это было, очень хочется сохранить эти чувства… это такие эмоции!!!…похлеще любого взрывного кино!!! мои мужчины так мужественно выдержали и помогли мне, это незабываемо… Мы мама и папа 🙏🙏🙏 Спасибо Боженьке, Вселенной и Природе за это чудо!!!! #мамаИпапа

A post shared by Natalka Denisenko (@natalka_denisenko) on