fbpx

Сьогодні в раю на одного янгoла стало більше: дівчина зaгиблoгo в ДTП політолога написала зворушливий прощальний пост

Дівчина відомого українського політолога Олексія Курінного, який трaгiчнo зaгинyв у ДTП на Рівненщині, Анна Соловей написала зворушливий прощальний пост, присвячений політологові. Про це пише “24 канал“.

Вона розповіла, що Курінний мав дуже багато планів, хотів прожити до 84 років та відвідати 113 місць.

Курінний зaгинyв у машині із 4 іншими талановитими українцями – це політологи Олександр Маслак та Олександр Ніканоров, журналіст Володимир Карагяур і громадський діяч Сергій Попов. Вони повертались з конференції у Варшаві та потрапили у cтрaшнy aвaрiю.

“У нас попереду ще все життя” відповів мені Олексій, коли я запитала, – “коли ми все встигнемо”? – пригадує дівчина.

Анна також пише, що знайомство з політологом було для неї великою честю, адже він був освіченою, широко ерудованою, щирою, амбітною, інколи по-дитячому наївною людиною.

“Останніми днями говорив, що в нього в голові безліч інформації та ідей для статей і дисертацій. На прохання все конвертувати в письмовий варіант у нього не було часу, адже він був весь час активний і чимось зайнятим”, – пише дівчина.

Він обіцяв швидко повернутись і багато чого розповісти, але…Його вдома чекали батьки, 2 незакінчені дисертації….і я. Сьогодні в раю на одного янгола стало більше, – з розпачем зазначає Анна Соловей.

Вона також опублікувала кілька фото, які Курінний зробив після останньої конференції у Варшаві.

You cannot copy content of this page