fbpx

Складено рейтинг телефонів, які найдовше тримають заряд

Експерти протестували новий iPhone 8 Plus на час автономної роботи і отримали рекордний показник: флагманський гаджет може безперервно працювати більше 10 годин. Про це пишуть на Рhone Аrena, передає 24 канал.

Експерти були дещо вражені, адже розробники смартфонів в Apple зазначали, що вони зменшили фактичну ємність акумуляторів iPhone 8 та iPhone 8 Plus. Ємність акумулятора iPhone 8 Plus становить 2 675 мАг.

Але тим не менш, це не завадило iPhone 8 Plus пропрацювати 10 годин і 35 хвилин від одного заряду, що майже на півтори години більше ніж iPhone 7 Plus. Такий результат багато в чому був досягнутий завдяки новому чіпу A11 Bionic, який виконаний за 10-нм техпроцесом.

Наступними в рейтингу виявилися смартфони Xiaomi Mi 6 і HTC U11, які пропрацювали трохи більше дев’яти годин. І такий же результат і третє місце дісталися торішньому iPhone 7 Plus. Далі рейтинг посів новий iPhone 8.

Однак щодо самого часу заряджання iPhone 8 Plus, то він значно гірший у цьому функціоналі, – на повну зарядку пристрою потрібно майже 200 хвилин, в той час, як всі флагмани на Android завдяки підтримці швидкої зарядки заряджаються вдвічі швидше. Тут лідером став LG G6, який заряджається близько 96 хвилин.

Читайте також: Перший пішов: iPhone 8 Plus вибyхнув під час зарядки

До слова, експерти також відзначають, що в порівнянні не брали участь апарати під управлінням ОС Android з розширенням QuadHD або QuadHD +, оскільки витрата енергії і потужність цих апаратів є значно нижчою.

You cannot copy content of this page