fbpx
Дозвілля
Скaндaл в фіналі Нацвідбору “Євробачення”: Данилко запідозрив TAYANNA в шахрайстві і послав її адміністратора (відео)

В ході фіналу Нацвідбору на “Євробачення-2018” в Україні розгорівся скандал. За словами Андрія Данилка, після другого півфіналу він отримав безліч дзвінків від людей, які нібито запідозрили співачку TAYANNA в шахрайстві і виступах з фонограмою.

Після виступу артистки, Данилко і сам зазначив, що в другій частині пісні “ніби запустили платівку”, пише “obozrevatel“.

“Мені дуже приємно, що ходять такі чутки, але ми всі на рівних умовах, все ми співаємо” під мінус “, – відреагувала співачка на зауваження Данилко.

Проте, члeн журі запропонував TAYANNA заспівати один з епізодів пісні наживо, що викликало неоднозначну реакцію залу, з боку глядачів почулися вигуки “Фу”.

Не стримав емоцій і адміністратор артистки, який вибіг в зал до Данилко з криками “Ганьба! Як вам не соромно”. У свою чергу, чeлен журі не став мовчати і запропонував обуреному чоловіку “піти в пи ‘ду” і “випити таблетку”.

Проте TAYANNA погодилася заспівати і виконала на сцені приспів конкурсної пісні “Леля”.

У відповідь на критику з залу Данилко вказав, що подібний інцидент піде лише на користь артистці, так як своєю згодою заспівати повторно TAYANNA спростувала всі аргументи і чутки про фонограму.

“Вона довела, що у неї цього не було. Я що, для себе це роблю? Ви хвoрі або що?” – вказав Данилко, викликавши схвальні вигуки із залу.