fbpx

Шість заборон на День Святого Валентина

На носі вже День всіх закоханих і багато хто вже підшукує хороші рецепти для pомантичної вечері, а дехто робить добірки pомантичних фільмів. Однак, щоб цей день ніщо не затьмарило, краще відмовитися від деяких речей і дій, пише “Сегодня”.

Наприклад:

1. Не варто кардинально змінювати свій зовнішній вигляд тільки через свята. Робити нову стрижку, фарбуватися в зовсім інший колір волосся, купувати невластиві вам речі або ж робити кричущий макіяж – не потрібно. Ви будете милі і кохані для вашої половинки і в піжамі з чашкою чаю.

2. Не варто експериментувати з “особливою” бiлизною, якщо ви ніколи не пробували її одягати. В крайньому випадку, краще дізнатись, чи подобається таке коханому.

Читайте також: Чудові привітання до дня Валентина українською мовою

3. Також на День святого Валентина не потрібно надягати нове, тільки що куплене взуття. Всі думки будуть не з коханим, а в ногах або в найближчому кафе. Раптом молодий чоловік захотів подарувати вам квест містом!

4. Не перестаратися старатися з aлкaгaлем. Келих вина – так, десять – перебір. Навіть, якщо ви нервуєте або в поганому настрої – випийте м’ятного чаю.

4. Не перевіряйте сторінку в соцмережі свого коханого і вже тим більше, не лізьте на сторінку “колишнього”.

6. Якщо у вас немає пари, то не варто проводити цей день на самоті. Організуйте дівич-вечір, підіть до кіно або театру, влаштуйте домашній кіносеанс.

You cannot copy content of this page