fbpx

Щоб менше говорили: Олександр Пономарьов відверто розповів про роман з Марією Яремчук

Відомий український співак Олександр Пономарьов довгий час не мав натхнення на написання нових пісень.

В інтерв’ю для Viva.ua артист розповів про стосунки з дітьми і відреагував на чутки про можливий роман sз Марією Яремчук, передає ТСН.

“Ніякого роману з Машею немає. Це був вдалий першоквітневий жарт. Виявляється, він досі на слуху. Я дуже дорожу дружбою з Машею, ми знайомі багато років. Наша дуетна пісня “Недозволена”, досі дуже популярна”, – сказав співак.

За словами Олександра, його стосунки з донькою та сином – дуже близькі. Влітку 2017-го виконавець багато подорожував з сином, показуючи фото з відпочинку в соцмережах.

Читайте також: Потап і Настя звернулися до шанувальників із заявою щодо подальшої долі дуету(відео)

“Я постійно в контакті з сином. Влітку у нас була чудова подорож по Європі. Я намагаюся показати йому більше цікавих місць. Головне, що це викликає у нього інтерес. Наші подорожі наповнені позитивом, ми нікуди не поспішали, відпочивали, стільки хотіли”, – стверджує він.

Зараз хлопчик – дуже допитливий. Артист стверджує: будь-який вибір Саші в професії – підтримає.

“Я йому кажу, що найважливіше, щоб він добре вчився, поважав старших і допомагав нужденним. Ви знаєте, вибір, звичайно, за ним. Буде артистом — я підтримаю, буде художником або бізнесменом — теж. Головне, щоб він знав, що тато підтримає будь-яке його рішення”, – підкреслив знаменитість.

Донька Пономарьова та Олени Мозгової – Євгенія часто звертається до батька за порадами. Рідні люди регулярно бачаться.

Олександр підкреслює, що дуже пишається своїми дітьми.

You cannot copy content of this page