fbpx
Дозвілля
– Що значить, попросити маму про допомогу? – обурено дивиться на мене чоловік. – Тобі тоді узагалі робити буде нічого. Це ж природою закладено в жінці – бути берегинею дому. Та й що ж ти такого тут робиш, що аж допомога тобі потрібна. Я як пішов з дому у те ж і повернувся. Тільки давай не будемо казати що це все дівчаточка. Їм усього по два рочки, клопіт від них мінімальний

У мене прекрасні дітки-двійнята. Дві дівчинки – Аня і Маша, їм 3 роки. Скажу чесно, що мені дуже не просто з ними. Мій чоловік постійно на роботі, а я кручусь по дому. Кожен день одне і те ж – готування, прибирання, прання. І це все з двома маленькими непосидами. З ними дуже непросто виконувати роботу по дому, а похід в магазин чи у справах схожий на поганий сон. Діти розбігаються, щось просять, тягнуть мене в різні боки або лізуть на руки. А мені ж треба ще й покупки донести додому. Загалом, це ще те випробування.

Вдома точно так же – тільки я наведу лад, то розіллють щось, то іграшки та речі розкидають. Прання завжди валом, тільки встигаю переодягати дівчаток. А приготувати їжу, нагодувати, помити все. Загалом, я кручусь цілий день, а до вечора падаю з ніг. У мене немає ні хвилинки вільного часу.

Але мій чоловік вважає, що це не так-то й важко. Я ж цілими днями вдома, що складного в тому, щоб нагодувати і погуляти з дітьми? Він вважає, що втомлюється більше. Мій чоловік не розуміє, як мені непросто з двома. Він бачить нас тільки по вихідним, і в такі дні мені, звичайно ж, легше. Адже він може дивитись за дочками, а я займаюся своїми справами. І природно, що у мене більше вільного часу. Тому чоловік і вважає, що кожен мій день виглядає так само.

Можливо, мені було б трохи простіше, якби нам допомагали батьки. Наприклад, якби бабусі забирали на кілька годин до себе Ганну і Машу. Або приходили і допомагали мені з якоюсь роботою по дому. Але коли я сказала про це чоловікові, він категорично відмовився. Сказав, що я можу і сама впоратися з усім, а просити людей похилого віку робити мою роботу, це вже перебір. Але я ж не прошу про те, щоб вони готували мені їжу або, прали речі. Я просто хотіла б, щоб бабуся посиділа з онуками, поки я зайнята своїми справами. Або забрала дівчаток на цілий день, а я б була вільна і змогла все встигнути. Мені просто необхідний хоч невеличкий перепочинок! Я кручусь як білка в колесі, і не отримую жодної підтримки і допомоги! Я так втомилася від всього!

Передрук без гіперпосилання на intermarium.com.ua – заборонено.

Головна картинка – pexels.